Producenci
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti TRINITY OC 12GB GDDR6X 192bit 3DP/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4070 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR6X |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2625 MHz |
| Taktowanie pamięci | 21 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 58,5 x 119,4 x 306,8 mm |
| Wersja | Box |