Producenci
ZTE Router F50 5G
Opis
- 5G NSA i SA pobieranie do 1.83 Gb/s, wysyłanie 155 Mb/s (LTE kat. 12/13)
- Dwuzakresowe WiFi 2,4 & 5 GHz
- Wbudowana pamięć dla użytkownika 23GB, którą można powiększyć, przy użyciu kart Micro USB, o nawet 2TB
- Najbardziej przystępny cenowo router mobilny 5G ZTE
Dane techniczne
| Model | F50 5G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Waga | 50 g |
| Wymiary | 78.7 x 62.8 x 10.3 mm |