Producenci
ZTE Router G5B (MC888B)
Opis
ZTE G5B
Dzięki zastosowaniu procesora nowej generacji Qualcomm X62 z ulepszoną mocą obliczeniową i podwyższoną prędkością działania router MC888D jest super wydajny. Protokół Wi-Fi6 umożliwa transfer danych z prędkościa do 3600 Mbps. Wbudowana antena z zyskiem do 10dBi zapewnia dobry zasięg wewnątrz budynku, w którym zlokalizowany jest router.
- 5. generacja 5G Indoor FWA
- 4nm Wysokowydajna platforma 5G
- Szybkie Wi-Fi 6, szczytowa przepustowość 3600 Mb/s
- 2 porty GE do szybkiego połączenia przewodowego
- Do 64 użytkowników Wi-Fi
Dane techniczne
| Model | ZTE G5B |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-11 ) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 10 dBi |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 182 x 124 x 70 mm |