Producenci
ZTE Router MC888 Pro 5G stacjonarny
Opis
Router MC888 Pro 5G
Zastosowanie:
- Bardzo intensywne użytkowanie
- Najwyższe wymagania co do szybkości transmisji danych
- Dobre parametry sieciowe wewnątrz budynku
- Wysoka prędkość transmisji Wifi 6
Dane techniczne
| Model | MC888 Pro |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | 5G |
| Max. prędkość pobierania | 2.7 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 280 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|