Producenci
ZTE Router MC889 5G ODU zewnętrzny MC889
Opis
ZTE MC889 ODU jednostka zewnętrzna 5G LTE CAT.19
Router zewnętrzny ZTE MC889 5G został oparty na Platformie Snapdragon X62 5G nowej generacji, w której ulepszono moc obliczeniową i prędkość procesora. Obsługuje architekturę sieci 5G: NSA i SA i wspiera zaawansowaną technologię agregacji nośnych by zapewnic jeszcze lepszą wydajności i prędkośc transferu. Umożliwia szybki i sprawny montaż z instalacją. Jest niezwykle poręczny i lekki, o rozmiarze połowy kartki A4 i wadze mniejszej niż 500 g.
Zastosowanie:
- Słabe lokalne warunki sieciowe wewnątrz budynku
- Intensywne użytkowanie
- Najwyzsze wymagania co do szybkości transmisji danych
Dane techniczne
| Model | MC889 5G ODU |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 2.7 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 280 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary | 189,6 x 108,8 x 31,2 mm |
| Pozostałe parametry |
|