Producenci
ZTE Router MC889A Pro 5G
Opis
Router MC889A Pro 5G
- 5G SA i NSA z transmisją do 4,3 Gb/s DL i 280 Mb/s UL
- LTE kat. 18/20 z transmisją do 2 Gb/s DL i 200 Mb/s UL
- Łatwy montaż na elewacji lub maszcie z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami załączonymi w zestawie sprzedażowym
- Antena zewnętrzna o wysokim zysku do 11 dBi, która świetnie się sprawdzi w miejscach o niestabilnym połączeniu
- Zasilanie przez PoE - tylko jeden kabel do połączenia
- Nowy uchwyt ścienny pozwala na regulację kierunku, w którym zwrócony ma być router
- Urządzenie jest zgodne z kablem i adapterami przeznaczonymi dla modelu MC889
Dane techniczne
| Model | MC889A PRO 5G |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 4.3 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 280 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 11 dBi |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Nano |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 1.7 kg |
| Wymiary | 180 x 300 x 70 mm |
| Pozostałe parametry |
|