Producenci
ZTE Router MF17B LTE
Opis
Dane techniczne
| Model | MF17B |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 140.2 g |
| Wymiary | 100 x 100 x 80,42 mm |