Producenci
ZTE Router MF18A WiFi 2.4&5GHz do 1.7Gb/s do 64 użytkowników, WiFi Mesh, 2 Porty Rj45 10/100/1000/2500
Opis
ZTE Router MF18A
Dane techniczne
| Model | MF18A |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Pozostałe parametry | 1xWAN, 2xRJ45 10/100/1000/2500 |