Producenci
ZTE Router MF258 + IDU Wifi6
Opis
ZTE MF258 PRO to zestaw, który gwarantuje optymalne doświadczenia przy korzystaniu z internetu LTE. Urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie warunki sieciowe są trudne i zawodzi standardowy router. Ten zestaw ODU&IDU zapewnia lepszą recepcję sygnału względem tradycyjnych routerów wewnętrznych, co owocuje stabilnym połączeniem internetowym.
Zastosowana w ZTE MF258 PRO antena LTE cat.15 o silnym odbiorze sygnału sieci komórkowej umożliwia osiągnięcie w sieci LTE szybkości transmisji danych do 800 Mb/s i wysyłania do 133 Mb/s. Dzięki temu pliki ściągają się sprawnie, a aplikacje i programy działają bez zastrzeżeń.
Router wewnętrzny obsługuje WiFi6 AX3000, dzięki czemu transfer bezprzewodowy w tej sieci może osiągnąć prędkości do nawet 3000 Mb/s. W razie potrzeby podłączenia urządzeń w tradycyjny sposób, przy użyciu kabla z wtykiem RJ45, sprzęt wyposażony jest w aż cztery porty LAN. Dla ułatwienia parowania na obudowie znalazł się przycisk WPS.
Zarządzanie routerem odbywa się poprzez interfejs w dowolnej przeglądarce www, niezależnie od systemu operacyjnego zainstalowanego w przeglądarce. Aby zalogować się do strony zarządzania urządzeniem, wystarczy po połączeniu się z routerem kablem sieciowym lub przez sieć Wi-Fi, wpisać w przeglądarce adres strony administracyjnej , a następnie wprowadzić login oraz hasło widoczne na naklejce z tyłu routera.
Dane techniczne
| Model | MF258 |
| Typ | ADSL/xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x ADSL (RJ-11) |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | Najważniejsze funkcje
Antena
Router
|