Producenci
ZTE Router MF289F stacjonarny LTE CAT.20 DL do 2000Mb/s WiFI 2.4GHz&5GHz, WiFi Mesh, 2 Porty Rj45 10/100/1000, 1 port Rj11, wyjście antenowe SMA
Opis
ZTE Router MF289F stacjonarny
Prędkość
- Doświadcz superszybkiej prędkości 5G
- Obsługuje zarówno Sub 6, jak i mmW
Szeroki zasięg
- Przyjmij model globalny
- Rozwiązanie anteny 5G
- Rozwiń Mesh Router
Łączność
- Obsługa 2.5Gigabit Ethernet
- Łatwe do zainstalowania
Dla biznesu
- Szybki internet
- Do handlu na zewnątrz
Dane techniczne
| Model | MF289F |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Max. prędkość pobierania | 2000 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 MB/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Zasilanie | DC470 (zasilanie, 12V) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Kolor | Biały |
| Waga | 198 g |
| Wymiary | 191.5 x 132 x 78 mm |