Producenci
ZTE Router ZTE MF297D LTE Cat. 12
Opis
Router ZTE MF297D LTE Cat. 12
Dane techniczne
| Model | MF297D |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 600 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 MB/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 184 x 147 x 41 mm |
| Pozostałe parametry |
|