Producenci
ZTE Router ZTE MU5120 5G ZTE MU5120 5G
Opis
Potężny router mobilny ZTE MU5120 5G
- Wysoka wydajność dzięki zastosowaniu procesora nowej generacji Snapdragon X62
- Protokół Wi-Fi6, prędkośc transferu do 3600 Mbps
- Potężna bateria 10 000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 27W i powerbanka 18W
- Łatwy dostęp do ustawień dzięki ekranowi dotykowemu 2,4"
- NFC
Dane techniczne
| Model | ZTE MU5120 5G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 159 x 73 x 18 mm |
| Pozostałe parametry |
|