Producenci
ZTE Router ZTE T5400 IDU ZTE T5400 IDU
Opis
- Ten profesjonalny układ o wysokiej wydajności jest wyposażony w dwurdzeniowy, 64-bitowy procesor akceleracji sieci Qualcomm oraz wbudowany zaawansowany 12-wątkowy procesor sieciowy, które mogą zwiększyć moc obliczeniową tego układu routingu.
- Domowe łącze szerokopasmowe dwóch operatorów można połączyć w trybie dwukanałowym 1+1 za pomocą przewodowej technologii łączenia dwukanałowego zLink Boost, która podwaja prędkość domowego łącza szerokopasmowego.
- Wbudowane 6 anten o dużym wzmocnieniu, sterowanie pasmem 2,4 GHz i 5 GHz. Sygnał Wi-Fi z 1 routera może z łatwością pokryć większy pokój.
- Dzięki funkcji połączenia NFC jednym dotknięciem, to urządzenie może przyspieszyć połączenie Wi-Fi dla smartfonów z systemem Android wyposażonych w NFC.
Dane techniczne
| Model | ZTE T5400 IDU |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Zapora sieciowa: PP2P/L2TP/IPSec |
| Zasilanie | 12V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 204 x 165 x 47 mm |
| Pozostałe parametry | 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2.4GHz 2 x 2 MIMO & 5GHz 4 x 4 MIMO, AX5400, 160MHz, OFDMA, MU-MIMO, BSS coloring, TWT, Easy Mesh, Sterowanie pasmem, dostęp dla 256 użytkowników , 1024 QAM |