Producenci
ZTE Router ZTE Z1320 WiFi6 biały
Opis
Router ZTE Z1320 WiFi6 biały
Z1320 to zaawansowany AP, który obsługuje 3000 Mb/s dwupasmowe współbieżne Wi-Fi 11ax, obsługujące 160 MHz @ 5 GHz. Zapewnia szybki Internet i IPTV przez łącze GE. Z1320 jest zgodny ze standardem EasyMesh, aby zapewnić zasięg Wi-Fi w całym domu. Dzięki ultrawysokiej prędkości Wi-Fi i zoptymalizowanej QoS, to urządzenie zapewnia najlepsze wrażenia Wi-Fi.
Dane techniczne
| Model | Z1320 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary | 184 x 70 x 125 mm |