Producenci
ZTE Router mobilny 986C cat. 6
Opis
- Chipset Snapdragon X12 + QCA6174A
- LTE kat. 6
- Wi-Fi 5, dwuzakresowe 2 x 2
- Bateria 3000 mAh
Dane techniczne
| Model | MF986C |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Nano |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 107 x 63 x 14 mm |
| Waga | 105 g |
| Pozostałe parametry |
|