Producenci
ZTE Router mobilny LTE cat. 4 U10
Opis
Router mobilny ZTE U10 LTE
Najbardziej przystępny router LTE z WIFI6
- Obsługa jednokanałowego WiFi 6 2.4 GHz
- Bezprzewodowe połączenie do 32 użytkowników jednocześnie
- Długi czas działania, dzięki baterii 2000 mAH
- Prosty w użytkowaniu
Dane techniczne
| Model | U10 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | Bateria 2000 mAh |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 93.3 g |
| Wymiary | 108 x 59.8 x 18.9 mm |