Producenci
ZTE Router mobilny U50 5G
Opis
Router mobilny ZTE U50 5G
Mały na zewnątrz, potężny w środku
- 5G z LTE kat. 20
- Obsługa WiFi 6
- Bezprzewodowe połączenie do 32 użytkowników jednocześnie
- Złącza TS-9 dla anten zewnętrznych do 5G
- Długi czas działania, dzięki 4500 mAh
Dane techniczne
| Model | U50 5G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 2100 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | Brak |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Zasilanie | Bateria 4500 mAH |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 163.7 g |
| Wymiary | 118 x 72 x 18 mm |
| Pozostałe parametry | Chipset SDX55+QCA6391 |