Producenci
ZTE Zestaw ZTE MC889 5G ODU + Z1320 WiFi6 AX3000
Opis
Router ZTE Z1320 WiFi6 Biały
Z1320 to zaawansowany AP, który obsługuje 3000 Mb/s dwupasmowe współbieżne Wi-Fi 11ax, obsługujące 160 MHz @ 5 GHz. Zapewnia szybki Internet i IPTV przez łącze GE. Z1320 jest zgodny ze standardem EasyMesh, aby zapewnić zasięg Wi-Fi w całym domu. Dzięki ultrawysokiej prędkości Wi-Fi i zoptymalizowanej QoS, to urządzenie zapewnia najlepsze wrażenia Wi-Fi.
ZTE MC889 ODU jednostka zewnętrzna 5G LTE CAT.19
Router zewnętrzny ZTE MC889 5G został oparty na Platformie Snapdragon X62 5G nowej generacji, w której ulepszono moc obliczeniową i prędkość procesora. Obsługuje architekturę sieci 5G: NSA i SA i wspiera zaawansowaną technologię agregacji nośnych by zapewnic jeszcze lepszą wydajności i prędkośc transferu. Umożliwia szybki i sprawny montaż z instalacją. Jest niezwykle poręczny i lekki, o rozmiarze połowy kartki A4 i wadze mniejszej niż 500 g.
Zastosowanie:
- Słabe lokalne warunki sieciowe wewnątrz budynku
- Intensywne użytkowanie
- Najwyzsze wymagania co do szybkości transmisji danych
Dane techniczne
| Separator | Router ZTE Z1320 WiFi6 |
| Separator | Router MC889 5G ODU |
| Model | ZTE Z1320 |
| Model | MC889 5G ODU |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | xDSL |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Max. prędkość pobierania | 2.7 Gb/s |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Max. prędkość wysyłania | 280 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 500 g |
| Wymiary | 189.6 x 108.8 x 31.2 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 500 g |
| Wymiary | 184 x 70 x 125 mm |