Producenci
ZTE Zestaw ZTE MF18A+MF18A
Opis
Zestaw Wi-Fi - MESH 2x MF18A
- Pierwszy do podłączenia kablem LAN z dowolnym routerem w celu stworzenia sieci Wi-Fi
- Drugi do bezprzewodowego sprawowania z pierwszym MF18A w celu utworzenia sieci MESH i przedłużenia sieci zasiegu sieci Wi-Fi
Dane techniczne
| Model | MF18A |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10 Gbit/s WAN/LAN |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zasilanie | USB Type C (5V ładowarka) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 260 g |
| Wymiary | 93 x 52 x 132 mm |