Producenci
ZTE Zestaw ZTE ZTE MC889 ODU 5G + T3000
Opis
Zestaw ZTE MC889 5G jednostka ODU + router Wi-Fi T3000 Wi-Fi 6 jednostka IDU
Dane techniczne
| Model | ZTE MC889 ODU 5G + T3000 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 500 g |
| Wymiary | 189.6 x 108.8 x 31.2 mm |