Producenci
Zalman Chłodzenie CNPS9X OPTIMA RGB CPU 120mm
Opis
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 600 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 60.98 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Wymiary | 123 x 72 x 156 mm |
| Waga | 594 g |
| Pozostałe parametry | Gniazda:
|