Producenci
Zalman Chłodzenie CPU CNPS9X PERFORMA PLUS ARGB czarne
Opis
Dane techniczne
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA115X |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 69.12 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 29.7 dB |
| Wymiary | 157 x 122 x 77 mm |
| Waga | 0.71 kg |