Producenci
Zalman Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne
Opis
Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne
To niezawodne chłodzenie CPU to nie tylko gwarancja optymalnej temperatury podzespołów, ale także sposób na zwiększenie wydajności komputera. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom.
Chłodzenie CNPS13X DS cechuje się kompaktowymi wymiarami 135 x 79 x 159 mm, co sprawia, że idealnie sprawdzi się nawet w przypadku niewielkich obudów komputerowych. Dodatkowo, wentylator o wymiarach 120 x 120 x 26 mm zapewnia skuteczne chłodzenie przy minimalnym hałasie.
Jednym z kluczowych atutów tego produktu jest szeroka kompatybilność z różnymi gniazdami procesorów, w tym m.in. Socket AM5, Socket AM4, LGA115X, LGA1200 oraz LGA1700. Dzięki temu bez problemu można zastosować chłodzenie CNPS13X DS w wielu konfiguracjach komputerowych.
Prędkość wentylatora w zakresie od 600 do 2000 obrotów na minutę pozwala dostosować chłodzenie do indywidualnych preferencji użytkownika, zapewniając optymalną cyrkulację powietrza w obudowie komputera. Dodatkowo, miedziany blok CPU oraz aluminiowy radiator gwarantują skuteczne odprowadzanie ciepła.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA115X |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 69.12 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 5 |
| TDP | 240 W |
| Poziom hałasu | 29.7 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.81 kg |