Producenci
Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X Czarny
Opis
ATX MID TOWER CNPS4X CZARNY
- Aluminiowy radiator
- Wydajny wentylator 92 mm
- 3 wysokowydajne rurki cieplne
- Funkcja PWM
Aluminiowy radiator
Aluminiowy radiator zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i wydajnym przepływie powietrza.
Proces powlekania elektroforetycznego
Specjalna czarna powłoka zapewnia optymalny transfer ciepła dzięki elektroforezie.
Aluminiowy radiator
Aluminiowy radiator zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i wydajnym przepływie powietrza.
Technologia DTH
Maksymalizacja transferu ciepła dzięki technologii DTH (Direct Touch Heatpipe).
Dane techniczne
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | LGA1152 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1154 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 38.96 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 3 |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Wymiary | 95 x 75 x 135 mm |
| Waga | 420 g |
| Pozostałe parametry | Materiał: Miedź, Aluminium |