Producenci
Zalman Obudowa Neo TG Mid Tower RGB 4xwentylator, biała
Opis
Obudowa komputera I3 Neo TG White w kolorze białym ATX Mid Tower
- Trwałe i solidne podwozie
- Łatwy w użyciu szklany panel boczny na zawiasach dla szybszego dostępu
- Przednia siatka dla optymalnej wentylacji
- Wstępnie zainstalowane wentylatory RGB x 4
Siatkowa konstrukcja z przodu dla zoptymalizowanej wentylacji
Przedni panel z siatki i wentylatory RGB zapewniają optymalny przepływ powietrza i wspaniałe efekty świetlne RGB.
Wysoka wydajność chłodzenia
Zaprojektowany z myślą o optymalnym dopływie powietrza z otworami wentylacyjnymi w przedniej ramce.
Górny magnetyczny filtr przeciwpyłowy
Chroni komponenty i zapewnia niezakłócony przepływ powietrza przez filtr przeciwpyłowy.
Panel boczny z hartowanego szkła premium
Panel boczny z hartowanego szkła premium o grubości 3 mm zapewnia panoramiczny widok Twojego systemu. Szklany panel na zawiasach zapewnia łatwy dostęp do wnętrza po odkręceniu śrub radełkowanych.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 422 x 219 x 484 mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Wentylatory opcjonalne:
|