Producenci
Zalman Obudowa P40 Prism Mid-Tower szkło hartowane biała
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 9 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (dół) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 5 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Złącza na przednim panelu | Reset |
| Złącza na przednim panelu | Power |
| Maksymalna długość karty graficznej | 420 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 150 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 495 x 235 x 452 mm |
| Waga | 8.9 kg |