Producenci
Zalman Obudowa PC Z1 Plus ATX Mid Tower wentylator x3 ODD
Opis
- Wysokowydajna konstrukcja z metalowej siatki
Kostrukcja przedniej siatki zapewnia maksymalny przepływ powietrza dla doskonałej wydajności chłodzenia. - Bezkrawędziowy panel boczny ze szkła hartowanego premium
Najwyższej klasy szkło hartowane zastosowane z boku obudowy zapewnia spektakularny widok wewnętrznych części komputera. - Wysokiej jakości obudowa do gier komputerowych
Fajny pomysł Zalmana na poprawę jakości obrazu. Oszczędza Ci kłopotów z utrzymaniem pokrywy ODD. Obsługuje 1 x 5.25 cali ODD - Wygodny interfejs
Cgroni komponenty i zapewnia niezakłócoy przepływ powietrza przez filtrację pyłową. - Dolny filtr przeciwpyłowy
Chroni zasilacz przed gromadzeniem się kurzu. - Obudowa sprzyjająca zarządzaniu kablami
Otwór zarządzania kablami - Maksymalny przepływ powietrza i wentylacja
3 x Preinstalowane wentylatory 120 mm (przód x 2, tył x 1) zapewniają szybkie odprowadzenie ciepła z obudowy (obsługa do 8 wentylatorów)
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 463 z 209 x 485 mm |
| Waga | 5 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |