Producenci
Zalman Obudowa Z10 ATX Mid Tower czarna wentylator x4
Opis
Z10 ATX Mid Tower
- Przedni panel z pełnej siatki
- Szkło hartowane
- Trwałe i solidne podwozie
- Maksymalna wysokość chłodzenia procesora 173 mm
- Maksymalna długość karty VGA 395 mm
- Wspornik radiatora 360 mm
3-warstwowa ochrona Przed kurzem i drobnymi uderzeniami
- Przedni panel
- Filtr przeciwpyłowy
- Pełna siatka
Optymalny przepływ powietrza dzięki czystej, nowoczesnej siatce
W zestawie przesuwany filtr przeciwkurzowy (panel przedni)
Wysokiej jakości szkło hartowane
Szkło hartowane o grubości 4 mm ze stoperami ułatwiającymi zakładanie i zdejmowanie
- Wspornik GPU w zestawie z regulacją wysokości
- Doskonałe możliwości rozbudowy i wygoda
- Duża przestrzeń ekspansji
- Obsługa płyty głównej
- Maksymalny przepływ powietrza i wentylacja
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 14 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 481 x 220 x 488 mm |
| Waga | 8 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Pozostałe parametry |
Wentylatory w zestawie:
|