Producenci
Zalman Obudowa Z10 DUO ATX Mid Tower ZM-IF 120 x4
Opis
Z10 Duo jest wyposażony w wentylatory lustrzane Premium 4 Infinity
- Wysokowydajny wentylator Infinity Mirror ARGB
- Adresowalny wentylator RGB 120 mm
- W zestawie adresowalny rozdzielacz RGB 1-do-2
- Adresowalna synchronizacja płyty głównej RGB
Dołączony kontroler ARGB (3 piny, 5 V) x 6 portów
Koncentrator sterowania RGB i górny przycisk sterowania umożliwiają różnorodne efekty RGB. Łączy się ze złączem 5V RGB Pin na płycie głównej, aby tworzyć różne tryby RGB.
Maksymalny przepływ powietrza i wentylacja
4 fabrycznie zainstalowane wentylatory i zoptymalizowana wentylacja zapewniająca szybkie odprowadzanie ciepła z obudowy.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 481 x 220 x 488 mm |
| Waga | 9 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Wentylatory w zestawie:
|