Producenci
Zalman Zasilacz GigaMax 650W 80+ BRONZE EU ZM650-GVII
Opis
Zasilacz GigaMax o mocy 650W z certyfikatem 80+ BRONZE EU ZM650-GVII
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia:
|