Zalman Zasilacz GigaMax 650W 80+ BRONZE EU ZM650-GVII
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
274.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Zalman
Kod produktu: 1_774943
Opis
Zasilacz GigaMax o mocy 650W z certyfikatem 80+ BRONZE EU ZM650-GVII
Dane techniczne
Moc zasilacza 650 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 3
Ilość złącz zas. SATA 5
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Nie
Wymiary
86 x 150 x 140 mm