Zalman Zasilacz MegaMax 700W V2 80+ STD EU ZM700-TXII
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
238.20
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Zalman
Kod produktu: 1_774945
Opis
Zasilacz MegaMax 700W V2 80+ STD EU ZM700-TXII
MegaMax 700w
Wbudowany filtr EMI do redukcji hałasu
Filtr EMI tłumi częstotliwości powodujące szumy i zapewnia w ten sposób lepszą pracę
Transformator przełączający
Transformator przełączający zapewnia stabilny prąd bez nadmiernego obciążania prądu wejściowego
Aktywy PFC o maksymalnym współczynniku mocy do 98%
Pojedyńcza szyna 12V przy 90% sprawności
Konstrukcja jednoszynowa zapewnia dostępną moc dla +12V 680W przy sprawności 90% dostarczając stabilne napięcie procesorowi (CPU) i karcie graficznej, które są głównymi elementami składowymi komputera PC
Kondensator 105°C
Zapewnia stabile zasilanie nawet dla wysokich wartości napięcia i temperatury
Wbudowany radiator aluminiowy
Podwójny blok radiatora aluminiowego minimalizuje wytwarzanie ciepła wewnętrznego
Wysoka efektywność energetyczna zasilacza w trybie czuwania (certyfikat ErP lot 6)
Zasilacz ZALMAN charakteryzuje się niezywkle wysoką wydajnością energetyczną zapewniającą, że w trybie czuwania moc zasilania może być utrzymywana poniżej 1W w celu uniknięcia zbyt dużego zużycia energii. Zasilacz uzyskał certyfikat ErP lot 6 ustanawiający europejskie standardy dotyczące oszczędzania energii dla wydajnych energetycznie urządzeń przyjaznych dla środowiska.
Dane techniczne
Moc zasilacza 700 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 4
Ilość złącz zas. Floppy 1
Ilość złącz zas. SATA 6
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 4
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Wymiary
140 x 150 x 86 mm
Waga 1.79 kg
Certyfikat 80+ 80 PLUS
Akcesoria w zestawie
  • Podręcznik użytkownika
  • Opaski zaciskowe do kabli
  • Kabel zasilający
  • Zestaw śrub
Pozostałe parametry
  • MTBF: 100.000 h
  • Napięcie wejściowe: 200-240 VAC
  • Prąd wejściowy: 6A