Producenci
Zalman Zasilacz MegaMax 800W V2 80+ STD EU ZM700-TXII
Opis
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 800 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |