Producenci
Zasilacz awaryjny Easy UPS SMV750CAI APC SMV 750VA 230V
Opis
Easy UPS zapewnia ochronę zasilania w niestabilnych warunkach zasilania, zapewniając stałą i niezawodną łączność w najbardziej krytycznych momentach.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc czynna | 525 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 24 V |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 410 x 160 x 220 mm |
| Waga | 13.6 kg |