Producenci
Zasilacz awaryjny SRV1KRILRK APC Easy UPS ONLINE SRV RM Ext. Runtime 1000VA 230V with Rail kit Batt pack
Opis
APC Easy UPS On-Line SRV 1000 VA RM 230 V z zestawem akumulatorów o wydłużonym czasie pracy, zestaw do montażu na szynie
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 36 V |
| Pojemność akumulatora | 2064 VAh |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 17.2 x szerokość 43.8 x głębokość 41.2 cm |
| Waga | 27 kg |