Producenci
Zebra Czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy Symbol LI4278/BT/USB/grafitowy/baza/kabel
Opis
Dane techniczne
| Typ | Ręczny |
| Kody kreskowe | 1D |
| Technologia odczytu | Laser |
| Sygnał odczytu | Świetlny |
| Odporność na upadek | 1.5 m |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasięg | 100 m |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy [C]: 0-50 |
| Akcesoria w zestawie | - Czytnik |
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 98 x 70 x 186 mm |
| Waga | 224 g |