Producenci
Zyxel GS1200-5 5Port Gigabit webmanaged Switch GS1200-5-EU0101F
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 GB/s |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 72 W |
| Wymiary | 193 x 84 x 26 mm |
| Waga | 0.4 kg |