Producenci
Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F
Opis
Zmień oblicze swoich usług dzięki routerowi wewnętrznemu Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A. Przy wsparciu Cat 6 dwupasmowego łącza równoległe i AC1200, LTE3301-PLUS zapewniają niezwykle pozytywne wrażenia użytkownika dzięki błyskawicznym połączeniom internetowym o prędkości do 300/50 Mb / s * (downlink/uplink). Aby zapewnić płynny i stabilny sygnał, router jest również kompatybilny z połączeniami sieciowymi 4G i 3G. Konstrukcja Dual-WAN zapewnia abonentom bezpieczny, niezawodny, szerokopasmowy dostęp do Internetu za pośrednictwem mobilnej sieci WAN lub stacjonarnej sieci WAN.
Dane techniczne
| Model | LTE3301-PLUS |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | Nie |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 500 g |
| Wymiary | 210 x 115 x 33 mm |