Producenci
Zyxel NWA110AX Single Pack 802.11AX AP NWA110AX-EU0102F
Opis
Router NWA110AX
- NWA110AX to prawdziwie nowa generacja bezprzewodowego punktu dostępowego (WiFi 6) dla firm poszukujących najbardziej ekonomicznej ścieżki uaktualnienia do 11ax. Wbudowany chipset WiFi 6 drugiej generacji (Qualcomm 802.11ax 2.0) umożliwia punktowi dostępowemu korzystanie z pełnego zakresu technologii WiFi 6, w tym łącza uplink OFDMA i MU-MIMO, których nie można znaleźć we wcześniejszych wersjach produktów 802.11ax .
- NWA110AX oferuje imponujący czterordzeniowy procesor, który zapewnia niezmiennie płynne dostarczanie do klientów bezprzewodowych. NWA110AX jest również zbudowany z najwyższej jakości wzmacniaczy mocy i filtrów interfejsu 4G / 5G, aby zapewnić najwyższą jakość usług, która czyni ją jedną z najlepszych w swojej klasie.
Dane techniczne
| Model | NWA110AX SP AP 802.11AX NWA110AX-EU0102F |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 453 g |
| Wymiary |
|