Producenci
Zyxel NWA1123ACPRO-EU0101F Pro Triple pack PoE
Opis
Triple pack NWA1123-AC Pro (excludes passive PoE injector)
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RJ-45) |
| Porty we/wy | 2 x 1000Base-T |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11h |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | - 16 SSID - RADIUS - WPA Enterprise - WPA-PSK - WPA2 Enterprise - WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne | IPv6, VLAN, TPC/DFS |
| Kolor | Biały |
| Waga | 445 g |
| Wymiary | 20.39 cm x 19.17 cm x 3.47 cm |