Producenci
Zyxel NWA210AX AP Single Pack 802.11AX NWA210AX-EU0102F
Opis
Router NWA210AX
- NWA210AX został zaprojektowany, aby umożliwić użytkownikom doświadczenie standardu Wi-Fi 6 w różnych typach aplikacji. Wyposażony w 6 strumieni przestrzennych (4x4: 4 w paśmie 5GHz, 2x2: 2 w paśmie 2,4GHz), OFDMA i MU-MIMO, NWA210AX może zapewnić fantastyczną wydajność Twojej sieci bezprzewodowej.
- NWA210AX obsługuje system NebulaFlex, który daje użytkownikom elastyczność łatwego przełączania się między trybami samodzielnymi i trybami zarządzania w chmurze. Możesz wybrać odpowiedni tryb zarządzania najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.
Dane techniczne
| Model | NWA210AX SP AP 802.11AX NWA210AX-EU0102F |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 545 g |
| Wymiary | W 180 x S 180 x H 39/7.09 x 7.09 x 1.54 |
| Pozostałe parametry |
|