Producenci
Zyxel Przełącznik 8P 2,5G+ 1SFP+ XMG-108-ZZ0101F
Opis
- Pełna prędkość Ethernet 2,5 G dla urządzeń sieciowych 2,5 G, takich jak komputer do gier, adapter PCIe, serwer, punkt dostępowy Wi-Fi 6/6E i nie tylko.
- Dodatkowe 10G SFP+ do łączności NAS lub Uplink.
- Zwiększ prędkość sieci domowej do 2,5 razy bez dodatkowych kosztów okablowania.
- Uzyskaj dostęp do Internetu po prostu plug-and-play, nie jest wymagana żadna konfiguracja.
- Cicha, stabilna i energooszczędna praca.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 60 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 44.6 Mpps |
| Bufor pakietów | 1 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 9.12 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1647776 h |
| Certyfikaty | CE, EAC, FCC, BSMI Class B |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 240 x 105 x 27 mm |
| Waga | 0.662 kg |