| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 35.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| VLAN | - 802.1Q Static VLANs: 256
- Port-based VLAN
- Voice VLAN
- MAC-based VLAN
- Vendor ID based VLAN
- VLAN Trunking
- LACP algorithm of source/ destination IP
|
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
- IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
- IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
- IEEE 802.3x flow control
- IEEE 802.3az EEE support/Green Ethernet
- IEEE 802.1p CoS support
|
| QoS | - 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ
- Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF)
- Port-based rate limiting (ingress/egress)
- 802.3x flow control
- 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable)
- DiffServ (DSCP)
|
| Bezpieczeństwo | - Layer 2 MAC filtering
- Static MAC forwarding
- SSH v2
- SSL
- Port isolation
- Port security
- MAC freeze
- CPU protection
- SHA2 HTTPS Certification
- Login authentication by RADIUS
- RADIUS accounting
- Authorization on RADIUS
- Multiple RADIUS servers
- DHCP Snooping
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | IPv6 Management: - IPv6 over Ethernet (RFC 2464)
- IPv6 addressing architecture (RFC 4291)
- Dual stack (RFC4213)
- ICMPv6 (RFC4884)
- Path MTU (RFC 1981)
- Minimum Path MTU size of 1280 (RFC 5905)
- Encapsulation for maximum PMTU size of 1500
- Neighbor Discovery (RFC4861)
Manageability: - SNMP v1, v2c, v3
- SNMP trap group
- RMON (1, 2, 3, 9)
- ICMP echo/echo reply
- Syslog
- Display port utilization
- IEEE 802.1AB LLDP
- IEEE 802.1AB LLDP-MED
- Custom default
- Support NebulaFlex for Cloud Management
Device Management: - Standalone management by Web interface
- Cloud management by Nebula
- Control Center
- Setup Wizard
- Management through Web, SNMP
- Remote firmware upgrade by FTP/Web
- Configuration saving and retrieving
- DHCP client
- DHCP relay per VLAN
- Daylight saving
- NTP (IPv4/IPv6)
- Port mirroring
- Schedule PoE
- PoE default consumption mode
ZON Utility: - Discovery of Zyxel switches, APs and gateways
- Centralized and batch configurations
- IP configuration
- IP renew
- Device factory reset
- Device reboot
- Device locating
- Web GUI access
- Password configuration
- One-click quick association with Zyxel AP Configurator (ZAC)
- Automatic detection of the latest firmware
- Displays device serial number and hardware version
- Cloud mode on/off option for Hybrid series devices
Smart Connect: - Discover neighboring devices
- One-click remote management access to the neighboring Zyxel devices
- Reset neighboring devices remotely to factory defaults
|
| Funkcje L2 | - L2 Multicast
- Static L2 Multicast Forwarding
- IGMP snooping (v1, v2, v3)
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 15.5 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 674068 h |
| Akcesoria w zestawie | - Przewód zasilający
- Zestaw do montażu na ścianie
- Zestaw do montażu rack
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 267 x 162 x 42 mm |
| Waga | 1.57 kg |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0°C - 40°C
- Wilgotność podczas pracy: 10% - 95% (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: -40°C - 70°C
- Wilgotność podczas przechowywania: 10% - 95% (bez kondensacji)
|
| Certyfikaty | RoHS EMC: - CE, FCC, RCM, Class A
- BSMI CNS 13438
Safety: - LVD EN 62368-1
- BSMI CNS 14336-1
|