Producenci
Zyxel Przełącznik GS1005-HP 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop 60W
Opis
Zyxel GS1005HP jest wyposażony w 5 gigabitowych portów Ethernet, z których 4 to porty PoE, mogące dostarczyć do 60W całkowitego budżetu PoE. GS1005HP może łatwo łączyć się z urządzeniami gotowymi PoE z siecią dzięki konstrukcji plug-and-play, zapewniając jednocześnie korzyści oszczędzania energii bez obniżania wydajności.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 GB/s |
| Bufor pamięci | 128 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Wymiary | 121 x 75 x 26 mm |
| Waga | 235 g |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, BSMI, EAC |