Producenci
Zyxel Przełącznik GS1008-HP 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop 60W
Opis
Zyxel GS1008HP jest wyposażony w porty 8 Gigabit Ethernet, z których wszystkie są portami PoE mogące dostarczyć do 60W całkowitego budżetu PoE. Urządzenie GS1008HP może łatwo łączyć się z urządzeniami gotowymi PoE z siecią dzięki projektowaniu typu plug-and-play, zapewniając jednocześnie korzyści oszczędzania energii, bez obniżania wydajności.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Przepustowość | 16 GB/s |
| Bufor pamięci | 192 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Zasilanie | Zasilacz 100-240 V AC |
| Wymiary | 240 x 105 x 26 mm |
| Waga | 610 g |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, BSMI, EAC |