Producenci
Zyxel Przełącznik GS1900-24EP-EU0101F 24xGbE L2 12xPoE Rack 130W
Opis
Inteligentny zarządzalny przełącznik GS1900. Idealny wybór do prostej konfiguracji SMB.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 12 |
| Przepustowość | 48 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 35.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 166.5 W |
| Wymiary | 330 x 230 x 44 mm |
| Waga | 2.48 kg |