Producenci
Zyxel Przełącznik GS1900-48 v2, 48P GS1900-48-EU0102F
Opis
Inteligentny zarządzalny przełącznik GS1900. Idealny wybór do prostej konfiguracji dla małych i średnich firm.
Szybka gigabitowa wydajność - stworzona dla małych i średnich firm
GS1900 to seria przełączników o pełnej nieblokującej przepustowości do 1 Gb/s na port. Idealne uaktualnienie z niezarządzanego przełącznika. To doskonały wybór dla małych i średnich firm, które chcą korzystać z aplikacji sieci biznesowych o dużej szybkości i nie blokującej się w pełni przewodowej szybkości.
Łatwe i intuicyjne zarządzanie
Przełącznik z serii Smart Managed GS1900 z interfejsem internetowym do łatwego zarządzania zaawansowanymi funkcjami, takimi jak VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 i zapobieganie DoS. Ponadto przyjazny dla użytkownika kreator pomaga szybko przejść przez proces instalacji, konfiguracji, a nawet zaawansowanych ustawień.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 50 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 100 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 74 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | IPv6 Management:
Manageability:
Device Management:
|
| Funkcje L2 | IGMP snooping (v1, v2, v3) |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 31.9 W |
| Certyfikaty | RoHS compliant EMC:
Safety:
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 440 x 200 x 44 mm |
| Waga | 2.9 kg |