Producenci
Zyxel Przełącznik GS1920-48V2 48xGb and 4xGb Standalone and NebulaFlex Cloud
Opis
Przełącznik GS1920-48V2
Przełączniki Smart Managed serii Zyxel GS1920v2 przedstawia Zyxel NebulaFlex który pozwala łatwo przełączać się między naszą wolną od licencji platformą do zarządzania chmurą Nebula w dowolnym czasie za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 44 |
| Liczba portów COMBO | 4 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Przepustowość | 100 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 74 Mpps |
| Bufor pakietów | 1.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 36.9 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 672.235 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100 to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 440 x 200 x 44.5 mm |
| Waga | 2.8 kg |