Producenci
Zyxel Przełącznik GS1920-8HPv2 10Port Gb 2xGb 130W PoE
Opis
Przełącznik GS1920-8HPv2
Przełączniki Smart Managed serii Zyxel GS1920v2 przedstawia Zyxel NebulaFlex który pozwala łatwo przełączać się między naszą wolną od licencji platformą do zarządzania chmurą Nebula w dowolnym czasie za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Przepustowość | 20 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 15 Mpps |
| Bufor pakietów | 1.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 161.8 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 513.985 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100 to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 267 x 162 x 44 mm |
| Waga | 1.9 kg |