Producenci
Zyxel Przełącznik XGS1935-28HP-EU0101F
Opis
Seria Zyxel XGS1935 to rodzina inteligentnych przełączników zarządzanych Lite-L3, która obejmuje cztery modele, w tym opcje z 28 i 52 portami, zarówno z PoE, jak i bez PoE. Wszystkie cztery modele są wyposażone w dodatkowe cztery porty światłowodowe 10GbE, które odpowiadają na rosnące potrzeby Twojej firmy w zakresie wysokich prędkości sieci. Seria ta została zaprojektowana z inteligentnym wentylatorem, który automatycznie dostosowuje prędkość w zależności od temperatury urządzenia, zapewniając niemal bezgłośną pracę przełącznika.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 1G/2.5G/5G/10G | 1 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 128 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 95.2 Mpps |
| Bufor pakietów | 1.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 452.6 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 786686 h |
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy:
Przechowywanie:
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 do 240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Wymiary | 440 x 270 x 43 mm |
| Waga | 3.6 kg |