Producenci
Zyxel Przełącznik XGS2220-54FP-EU01
Opis
Seria XGS2220 to rodzina przełączników dostępowych warstwy 3. Modele PoE umożliwiają elastyczne opcje z większymi budżetami PoE i mieszanką portów 60 W i 30 W do zasilania urządzeń, takich jak najnowsze bezprzewodowe punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E;
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 50 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 216 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 161 Mpps |
| Bufor pakietów | 2 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 36.4 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 227352 h |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 441 x 270 x 44 mm |
| Waga | 3.4 kg |